Details

Meldungen aus dem DWI

Riesling Weeks

12/06/2015

W dniach 15-28 czerwca Niemiecki Instytut Wina wraz z partnerami z całej Polski organizuje Tydzień Rieslinga! Letnia promocja obejmuje, m.in. bezpłatne degustacje, zniżki i oferty. Zapraszamy miłośników niemieckiego Rieslinga do wybranych sklepów, restauracji i wine barów.


Słoneczne dni, ciepłe wieczory i kieliszek zimnego Rieslinga – lepszego początku lata nie da się wymarzyć! Już od 15 czerwca, wraz z partnerami z całej Polski, ruszamy z promocją Tydzień Rieslinga, podczas której będą mieli Państwo idealną okazję, aby zapoznać się z królem niemieckich win.

Riesling posiada wyjątkową zdolność do dawania wyśmienitych win różnych stylów, od silnie wytrawnego po bogato słodkie. Wszechstronny towarzysz wielu potraw, zawsze jest chętnie widzianym gościem, czy to na swobodnej imprezie z przyjaciółmi, czy na prestiżowej uroczystości. Letnia promocja rieslinga obejmuje, m.in. bezpłatne degustacje, zniżki i oferty specjalne na butelki zakupione w sklepach partnerów, a w wybranych restauracjach i wine barach rieslingi będą serwowane na kieliszki i w cenie sklepowej. Tydzień Rieslinga to też idealna okazja, aby poznać najszlachetniejszy z klasycznych winnych szczepów i dowiedzieć się, jak łączyć rieslinga z kuchnią polską.

Czytaj więcej na: www.winaniemieckie.pl/riesling-weeks

Leichte Sommerweine sind die passenden Begleiter zum Picknick