Riesling Weeks

Maj z Rieslingiem

To już piąta, organizowana przez Niemiecki Instytut Wina, ogólnopolska akcja Riesling Weeks, która odbędzie się w dniach od 6 do 26 maja 2019.

Tygodnie Rieslinga są bardzo ważnym działaniem  w ramach naszego programu marketingowego w Polsce. Nasze przedstawicielstwo podczas tych trzech tygodni wspiera działania promocyjne importerów, sprzedawców detalicznych i gastronomii. 

Do udziału w akcji zapraszamy importerów wina, sklepy specjalistyczne, hotele, restauracje, wine bary,  które mają w ofercie niemieckie wina. Od zeszłego roku rozszerzyliśmy promocję poprzez dedykowaną stronę www.rieslingweeks.pl, oczywiście w tym roku będziemy nadal kontynuować to działanie.

W pierwszym tygodniu akcji, po raz pierwszy planujemy w Warszawie,  we współpracy z importerami win niemieckich, organizację otwartej degustacji stolikowej win niemieckich, szczególnie rieslingów, dla publiczności.  Celem jest aktywna promocja win, miejsc gdzie trwać będą Tygodnie Rieslinga, ale również edukacja. W programie nie tylko degustacja, ale również seminaria. Podczas degustacji planujemy również sprzedaż win. To spotkanie będziemy mogli zorganizować wyłącznie z Wami. Jesteśmy otwarci na sugestie. Szczegóły wkrótce. 

Zgłoszenia do akcji promocyjnej RieslingWeeks poprzez ponizsze formularze zgłoszeniowe  prosimy przesyłać na adres mailowy info[at]winaniemieckie(dot)pl  do dnia 28.02.2019